Renault Megane II RS 04-08 typ BR-RA Sportovní podvozek BC Racing

O-02-RA

Nový produkt

Renault Megane II RS 04-08

Více informací

Přidat na seznam přání

Více informací

Sportovní podvozek BC-Racing typ BR-RA Renault Megane II RS 04-08

Kód: O-02-RA
Tuhost předních pružin: 6K
Tuhost zadních pružin: 6K

Podvozky řady BR – Street / okruh / vrchy

- Unibalové přední horní uložení***
- Stavitelný odklon horního uložení***
- Hliníkové horní uložení***
- Stavitelné tlumení ve 30 krocích
- Nezávislé nastavení komprese pružiny
- Stavitelná výška pomocí spodní matice bez vlivu na chod tlumiče
- Ložiskové uložení horní platformy pružiny
- Prachovky a vysoká prachová ochrana

- Excelentní antikorozní protekce – nejvyšší v cenové relaci
* Záleží na konkrétním provedení 

Tlumiče řady BR Serie se vyznačují 46mm pístem a 53mm tělem tlumiče pro maximální využití kapacity oleje.

Během plné funkce tlumiče dochází k zahřátí oleje v tlumiči a následně i změně viskozity oleje, což má za následek podstatně horší výkon tlumiče a jiné charakteristiky tlumení, což velmi negativně ovlivňuje výkon podvozku. Tlumiče BC-Racing používají pouze vysoce-výkonný olej a tlumiče jsou plněné nitrogenem, díky velké kapacitě a kvality tlumiče dochází k změně charakteristik tlumení tlumiče (v důsledku vyšší teploty - jiné viskozity) podstatně méně, než u konkurenčních tlumičů. Nastavení rozložení váhy:

Díky nezávislé konstrukci tlumiče BC Racing lze snadno nastavovat kompresi pružin bez zásahu do nastavení světlé výšky auta. To umožňuje nastavení rozložení váhy pro mnohem lepší balanci auta  a efektivnějšímu využití všech pneumatik, čímž se maximalizuje přilnavost a tím pádem i sníží vaše časy na kolo. 

Našim zákazníkům umožňujeme vlastní volbu tuhostí pružin, tato možnost je zahrnuta v základní ceně. Avšak nedoporučujeme zaměňovat tovární doporučení.


Nastavení světlé výšky

Nastavení světlé výšky je jednoduché díky spodní pružině, která se povolí a následně otáčením těla tlumiče dochází ke změně světlé výšky. Minimální a maximální snížení se liší podle typu auta. Ve většině případů minimální snížení odpovídá cca -20mm od standardní výšky auta a maximální až 120-140mmNastavení tlumení

Podvozky BC Racing se vyznačují 30-ti krokovým nastavení tlumení. Které na rozdíl od konkurence je opravdu citelné. Díky různým kombinacím nastavení tuhostí ve předu a vzadu se dá podvozek ladit dle chutí majitele na přetáčivý, neutrální či nedotačivý charakter auta.

Změna nastavení se provádí jednoduše „točítkem“ na vrchu každého tlumiče. Pro auta se špatným přístupem k vrchu tlumiče (obvykle zadní náprava) nabízíme prodloužovácí „extendery“. Více v sekci příslušenství.Nastavení odklonu kola

Pokud to umožňuje konstrukce vašeho auto, podvozkové kity jsou automaticky nabízené v provedení s hliníkovým horním uložením s možností nastavení odklonu.


Anti-korozní protekce

Díky dlouhodobému působení na Evropském trhu jsou podvozky BC-Racing přizpůsobené solným evropským zimám. Anti-korozní ochrana patří mezi nejlepší ve třídě. Absolutně se nedá srovnat s jinou levnější konkurenci.


Vysoká kvalita pružin

Vysoce kvaltní pružiny se vyrábí ze SAE9254 oceli, které i po 500 000 dosahují pouze 5-ti procentní úroveň deformací, přičemž standard u automobilek je 13%.


Patentovaný pojistný systém

Každý tlumič je dole uložený do spodního uložení pomocí speciální matice, která byla vyvinutá na základě obecného problému všech podobných kitu, že dochází k uvolnení spodní matice.Rozdíly v „series“

Podvozky BR jsou navrženy pro co nejoptimálnější využití konstrukce vašeho auta. Například…pokud máte auto s dvojitým lichoběžníkem, není třeba používat model s šibalovým uložením, jelikož konstrukce neumožňuje nastavení odklonu. Pro tento případ tedy BC Racing nabízí provedení BR-RS s pevným polyuretanovým uložením.

Zde je seznam dostupných provedení, pro lepší orientaci:

BR-RS Series: Předek = Pevné gumové vrchní uložení, Zadek = Pevné gumové vrchní uložení.

BR-RA Series: Předek = Unibalové horní uložení, Zadek = Pevné gumové vrchní uložení, nebo žádné uložení.

BR-RH Series: Předek = Unibalové horní uložení, Zadek = Unibalové horní uložení

BR-RN Series: Předek = Žádné uložení, Zadek = Pevné gumové vrchní uložení  nebo žádné uložení 

Pamatujte, že podvozkové řady na váš konkrétní model jsou navrženy pro co nejlepší využiti konstrukce vašeho typu podvozku.